Dogodna lokalizacja nieruchomości jest chyba największą bolączką osób, szukających nowego lokum w stolicy. Nowe inwestycje budują się niemalże w na przestrzeni całego miasta, a oferta deweloperska jest mocno różnorodna. Oczywiście im bliżej ścisłego centrum, tym stawka za metr kwadratowy wzrasta. Aktualnie jednak stolica jest świetnie skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia liczy się bliskość stref zielonych a także dobre infrastruktury okolicy. Gdzie znajdziemy takowe nieruchomości? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą o której często mówiło się w zły sposób. Istotnie w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przystępna do życia.

jednakże przez lata upowszechniane legendy nie są już aktualne.

Współcześnie nowe mieszkania na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością. W tym rejonie buduje się najwięcej inwestycji deweloperskich. Mieszkańców stolicy przyciągają także konkurencyjne ceny mieszkań, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu. Dlatego nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego zadłużenia. Ten obszar stolicy charakteryzuje się atrakcyjnymi architektonicznie budynkami i wspaniałą infrastrukturą.

Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe.

Znajdziemy tutaj wielość szkół i przedszkoli. Prócz tego jest tutaj mnóstwobiznesów usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w balkony i ogródki..


Zobacz:
Odpowiedni pensjonat gwarantem dobrego pobytu
Dokuczliwości stawów i kości nie powinny Cię dotyczyć!
Tabletki acai również na pozbycie się tłuszczu dla młodych osób
Jak szybko schudnąć z nóg
Najlepsze bicze do myjek
Zdrowe preparaty na odnowę skóry